Naga MarketsJustin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. W jego opinii para walutowa NZD/USD może pozostać w konsolidacji w najbliższych dniach.


Para NZD/USD w ostatnich sesjach porusza się w 100 pipsowym zasięgu cenowym. Justin Bennett w ostatnim wpisie opisał swoje bieżące spojrzenie:

– W niedzielę zaznaczałem, że NZD/USD może wykonać ruch w górę. Przebicie 0.6700 otworzyłoby drogę do 0.6850. Poziom 0.6700 stanowi kluczowy opór na tę chwilę. Powyżej tych poziomów mój sentyment z powrotem zmieni się na wzrostowy. Jednak, aby tak się stało, dzienna świeca musi zamknąć się powyżej 0.6700.

Bennett wskazuje również bezpieczniejsze podejście do swojego scenariusza i sugeruje , aby zamiast poziomu 0.6700 przyjąć 0.6720.

– Dzienne zamknięcie powyżej 0.6850 pozwoli na test oporu 0.7060, a następnie 0.7170 – dodał.

Zobacz również: Justin Bennett wskazuje cel dla EUR/USD

Należy pamiętać, że wykresy Justina Bennetta mają ustawiony czas panujący w Nowym Jorku (EST).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGrupa Open Finance z 192,2 mln zł przychodu w I pół. br.
Następny artykułNiemiecka inflacja wzrasta w sierpniu o 2%
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here