Naga MarketsPo przetestowaniu w piątek poziomu 112.00 para jest w ruchu w górę, jednak na horyzoncie ponownie widać 113.00 który może spowolnić wspinaczkę. Niewiele zmieniło się od ostatniego wpisu, byki kontrolują sytuację, wciąż jednak ceny znajdują sie poniżej kluczowego oporu.


Biorąc pod uwagę końcówkę roku, Justin nie jest zwolennikiem otwierania jakichkolwiek pozycji, jeśli już to bardzo małe, co najmniej o połowę mniejsze. Jest to spowodowane zmniejszającą się płynnością na rynkach.

Niektórzy mogą brać pod uwagę rozwijający się wzór głowy z ramionami na interwale H4, jednak Bennett nie bierze pod uwagę formacji na interwałach mniejszych od dziennego. Price action od początku grudnia jest bardziej spadkowa, ważny opór ciągle powyżej – 113.15.

113.15 opór, 112.00 wsparcie

Tak długo jak ten poziom się utrzymuje na zamknięciu sesji, bardziej należy spoglądać w dół na 112.00 a nawet niżej bo w kierunku listopadowego dołka – 110.85. W przypadku udanego ataku na 113.00 i wyżej piłka będzie po stronie kupujących z prawdopodobnym celem 114.35.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułReforma podatkowa w USA – finisz na horyzoncie
Następny artykułOszuści kryptowalutowi wyłudzili $250 milionów od 18 tysięcy osób
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here