Naga MarketsPara USDJPY zeszła poniżej dołka z 19. Października, ważniejsze jest jednak to, że spadek sięgnął ponad 50 pipsów poniżej poziomu 113,15. Jest to ważny obóz byków o którym ostatnio Justin wspominał.


Spadek intraday dotarł do punktu 112.50 a wczorajsza sesja zamknęła się poniżej 113,15; można więc stwierdzić, że spadki będą kontynuowane. Powstał jednak dolny cień, byki po otwarciu Nowego Jorku próbowały bronić kursu.

Jednym z powodów dla których ta para interesuje Bennetta jest zachowanie techniczne. Poziomy horyzontalne są łatwe do zidentyfikowania, dzięki czemu idealnie nadają się do handlu w range’ach.

114.35 oporem, 111.6 wsparciem

Utrata poziomu 113,15 w cenach zamknięcia sugeruje ruch do 111,60 i dalej być może do 110,20. W alternatywnym scenariuszu zamknięcie powyżej 113,15 pozwoli utworzyć bazę do odwrócenia (aktualnie kurs testuje ten poziom od dołu). Może się okazać, że kupujący nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i doprowadzą kurs w rejon 114,35 a nawet 115,40.

Określenie kierunku na USDJPY może przekładać się na inne pary z jenem – ostrzega BennettConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKomentarz walutowy – pierwsze ważne głosowanie w USA
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na USDCAD 16.11.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here