Naga MarketsNa parze USDJPY po długiej walce w końcu udało się bykom wyjść powyżej 107.40, to było w piątek a dziś kurs kontynuuje marsz na północ.


Nadal jednak Bennett nie jest tutaj szczególnie pozytywnie nastawiony i twierdzi, że jest to najgorsza para to wykorzystania potencjału na dolarze amerykańskim. EURUSD lub kabel wydają się tu zdecydowanie lepszym pomysłem w jego opinii.

Dlaczego Justin jest tak niezdecydowany aby stać się bykiem w nadchodzących tygodniach na USDJPY? Mianowicie chodzi o spadki w połowie lutego i przełamanie wieloletniego wsparcia klina które rozciąga się od dołka we wrześniu 2012.

Przed nami poziom 108,50 który wspierał ceny na początku roku, jest to również zniesienie 38,2% od szczytu w listopadzie 2017 do aktualnego dołka w 2018 roku. Mając to na uwadze, Bennett spodziewa się napływu presji podażowej właśnie przy 108.50, kurs właśnie tam się melduje.

Zamknięcie dnia powyżej neguje scenariusz spadkowy, w razie obrony oporu czeka nas powrót do 106,60 i dalej 105,5.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/GBP, GBP/JPY, AUD/NZD
Następny artykułOdreagowanie na ethereum trwa w najlepsze
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here