Naga MarketsOstatni raz kiedy Justin Bennett omawiał USD/JPY para wybiła ze wzrostowego kanału, pokonując horyzontalny opór 111.40/80. Od tego miejsca notowania ruszyły w górę w kierunku 114.55 co było docelowym poziomem historycznego setupu.

W zaledwie 48 godzin, cena notowała 300 pipsów zysku. Wracając jednak do obecnej akcji cenowej, popularny ninja ponownie walczy z 114.55 – tym razem jednak kupujący mają o wiele większy komfort. Poziom pełni bowiem rolę wsparcia.

Tego typu poziom w połączeniu z zamknięciem na wykresie dziennym może stanowić wyraźną linię oddzielającą popytową stronę rynku od tej podażowej, sygnalizując kierunek ceny w przeciągu następnych sesji. W tym momencie nie pojawił się jednak jeszcze właściwy sygnał z Price Action.

Jeżeli notowania zamkną się poniżej 114.55, wtedy krótkie pozycje w kierunku 111.40 oraz 111.80 będą godne rozważenia. Jeżeli cena utrzyma się nad wsparciem, wtedy potrzebować będziemy formacji PA sugerującej wzrosty w kierunku ostatnich szczytów okolic 118.60:

USD/JPY D1
USD/JPY D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here