Naga MarketsSytuacja techniczna nie uległa dużej zmianie od momentu, w którym Justin Bennett ostatni raz wspominał o USD/CHF. Popularny amerykański trader postanowił jednak zaktualizować swoją analizę, gdyż nadal wierzy, że dolar amerykański będzie umacniał się w kolejnych tygodniach i miesiącach.


Jak wynika z poniższego wykresu, USD znalazł wsparcie w stosunku do franka szwajcarskiego, na doskonale znanych nam poziomach. Mowa tutaj o 0.9650, który od lipca zeszłego roku wielokrotnie był testowany przez cenę.

I o ile USD/CHF może przynieść ciekawe setupy handlowe w kolejnych tygodniach, to należy zrozumieć, że najpierw niezbędne będzie opuszczenie dwunastomiesięcznej konsolidacji. W związku z tym Justin Bennett nadal obserwuje całość z boku – do momentu aż wykres dzienny nie zamknie się nad linią kanału, którą wyznaczają tegoroczne szczyty 1.0255.

usdchf-descending-channel-1024x809Po byczym wybiciu pierwszy istotniejszy opór rysuje się na wysokości 0.9950, a zaraz po nim przebiega poziom 1.0090.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here