Naga MarketsByki na USDCAD uporały sięz poziomem 1.2770. Jeszcze w czwartek Justin Bennett zastanawiał się nad możliwymi scenariuszami i tak pomysł był prosty, poczekać na określenie kierunku – tak się stało. Od dołu blokowała linia trendu wzrostowego a od góry wspomniany poziom 1.2770.


Już w poniedziałek poznaliśmy odpowiedź a wczesnym rankiem we wtorek byki potwierdziły kontrole na tej parze, wypychając notowania wyżej. Jak się jednak okazuje, kupujący jadą na hamulcu, którym to jest linia trendu spadkowego, pociągnięta aż od szczytu z 2017 roku.

Wspomniana linia jest ważnym punktem na mapie historycznych notowań ponieważ jak twierdzi Bennett, tego typu roczne linie trendu są swoistą osią, na którą uczestnicy rynku zwracają szczególną uwagę przy określaniu przyszłych decyzji.

Tak więc, mimo że byki osiągnęły założony cel to wydaje się, że potrzeba będzie zebrać siły przez kilka dni w tym obszarze przed dalszym ruchem. Dzisiejsza świeca może stanowić mały problem, wygląda dość nieciekawie, jednak wiążąca okaże się cena zamknięcia.

Wyjście górą, może wynieść ceny najpierw do 1.2915 a później w konsekwencji do 1.30; alternatywnie spadek poniżej może pogłębić dołek i rozszerzyć się do 1.242. Należy też pamiętać o nadchodzących świętach jutro a także o skróconej sesji w USA w piątek, podejmując decyzje inwestycyjne.

1.30 opór; 1.2590 wsparcie


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here