Naga Markets


Byki na USDCAD uporały sięz poziomem 1.2770. Jeszcze w czwartek Justin Bennett zastanawiał się nad możliwymi scenariuszami i tak pomysł był prosty, poczekać na określenie kierunku – tak się stało. Od dołu blokowała linia trendu wzrostowego a od góry wspomniany poziom 1.2770.


Już w poniedziałek poznaliśmy odpowiedź a wczesnym rankiem we wtorek byki potwierdziły kontrole na tej parze, wypychając notowania wyżej. Jak się jednak okazuje, kupujący jadą na hamulcu, którym to jest linia trendu spadkowego, pociągnięta aż od szczytu z 2017 roku.

Wspomniana linia jest ważnym punktem na mapie historycznych notowań ponieważ jak twierdzi Bennett, tego typu roczne linie trendu są swoistą osią, na którą uczestnicy rynku zwracają szczególną uwagę przy określaniu przyszłych decyzji.

Tak więc, mimo że byki osiągnęły założony cel to wydaje się, że potrzeba będzie zebrać siły przez kilka dni w tym obszarze przed dalszym ruchem. Dzisiejsza świeca może stanowić mały problem, wygląda dość nieciekawie, jednak wiążąca okaże się cena zamknięcia.

Wyjście górą, może wynieść ceny najpierw do 1.2915 a później w konsekwencji do 1.30; alternatywnie spadek poniżej może pogłębić dołek i rozszerzyć się do 1.242. Należy też pamiętać o nadchodzących świętach jutro a także o skróconej sesji w USA w piątek, podejmując decyzje inwestycyjne.

1.30 opór; 1.2590 wsparcie


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułxChainge – poznaj alternatywę dla scentralizowanych giełd kryptowalutowych
Następny artykułUBS Trade Ideas: USDCAD, AUDUSD, NZDUSD 22.11.2017
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here