Naga MarketsJustin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach oraz walutach. We wczorajszym komentarzu autor zauważa silne wybicie z kanału spadkowego na parze walutowej USD/CAD i wskazuje potencjalny cel dla obecnego ruchu wzrostowego.


Bennett dostrzegł w jak krótkim czasie kupujący przełamali istotną linie górnego ograniczenia kanału, co świadczy o ich przewadze na parze USD/CAD.

– W poniedziałek kupujący nie byli gotowi na przebicie oporu, jednak wczoraj ten manewr doszedł do skutku i para USD/CAD powędrowała 100 pipsów w górę zatrzymując się na psychologicznym poziomie 1.3200. Dopóki wsparcie 1.3100 utrzymuje się na interwale D1 preferuje pozycje długie. Również istotnym poziomem wsparcia jest 1.3170, gdzie znajdują się sierpniowe szczyty. – napisał autor.

– Jeśli cena wróci do 1.3100 będę dodawał do mojej pozycji długiej. Obecny cel to poziom 1.3750, a więc ponad 500 pips od miejsca, w którym obecnie oscyluje cena. Jak wspominałem w zeszłym tygodniu, będę pilnować kluczowego oporu na 1.3385 i 1.3585 – dodał.

Zobacz również: Justin Bennett: Co dalej z EUR/CAD po zanegowaniu formacji RGR?

Kluczowe poziomy w opinii Justina Bennetta:

Wsparcie Opór
1.3100 1.3385
1.3170 1.3585
1.3750

Należy pamiętać, że wykresy Justina Bennetta mają ustawiony czas panujący w Nowym Jorku (EST).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTraderzy nie uciekali tak szybko z rynku przez ostatnie 18 lat
Następny artykułGoldman Sachs jednak nie otworzy krypto trading desku. BTC mocno w dół
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here