Naga MarketsPara EURCHF zwróciła uwagę Justina Bennetta ponownie, gdy mamy wybicie z kanału wzrostowego. Cena ostatnimi czasy wahała się powyżej wzrostowej linii, lecz ta opadająca struktura spowodowała, że to sprzedający powoli dochodzą do głosu.


Od końca lutego kupujący zdołali wypchnąć cenę o niemal 1000 pipsów, nie pozostało to niezauważone i dopóki trwa trend wzrostowy większe prawdopodobieństwo, że ceny pójdą wyżej.

Ale to może wkrótce się zmienić. Poniedziałkowe zamknięcie, wypadło kilkanaście pipsów poniżej kluczowego wsparcia (czasu nowojorskiego), potwierdza także wsparcie pociągnięte od 18 sierpnia i dołka 1.1258.

Kluczowe techniczne wyłamanie, 1.150 jest wsparciem

Para obecnie przesuwa się niżej aż do kluczowego wsparcia na 1.500, ten poziom pełnił istotną rolę w historii, był punktem zwrotnym w październiku. To także 50% zniesienia od wspomnianego dołka 1.1258 do szczytu 2017 roku. Spadki poniżej mogą rozszerzyć niedźwiedzi marsz na 1.1260.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSingapur ostrzega przed inwestowaniem w kryptowaluty
Następny artykułZłoty mocny w oczekiwaniu na dane z Polski
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here