Naga MarketsPara USDCAD testowała w piątek wsparcie na 1.27 – z powodzeniem; na wykresie 4 godzinowym formuje się dodatkowo klin spadkowy. Górne ograniczenie może być atrakcyjnym poziomem do sprzedaży, dopóki cena nie wybije się powyżej.


Ostatnio Justin przyglądał się tej parze, kiedy kupujący wybijali 1.2770 intraday, niestety nie udało się „dowieźć” wzrostów do końca dnia, dlatego Bennett pozostał z boku. Sprzedający sprowadzili cenę w okolicę wzrostowej linii trendu.

1.270 wsparcie

Formacja klina daje szanse na wybicie górą, jednak kluczowy poziom 1.2770 jest zbyt blisko aby mieć korzystny stosunek zysku do ryzyka, dalsze losy dolara są trudne do prognozowania w tak małej skali czasowej. Mając to na uwadze, dopiero wybicie 1.2770 na zamknięciu dnia, spowoduje kontynuację rajdu rozpoczętego w połowie września.

Celem dla byków będzie listopadowy szczyt w pobliżu 1.2915 a następnie obszar 1.30 z października 2016 roku i lutego 2017. Nie mniej jednak w najbliższym tygodniu Justin spodziewa się konsolidacji, aż do wyjaśnienia sytuacji w sprawie reformy podatkowej w USA.

Wsparcie 1.2700, dzienne zamknięcie powyżej 1.2770 pozwoli na ruch do 1.2913 i 1.300

Cierpliwość w tym przypadku jest wskazana.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCD Projekt traci 20%. Wszystkiemu winny Cyberpunk?
Następny artykułDBB: długie pozycje na USDCHF, 14.11.2017 [AKTUALIZACJA]
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here