Naga Markets


Para GBPUSD wreszcie robi ruch. Od 2 maja popularny “kabel” jest zamknięty w zakresie 140 pipsów od 1.3460 a 1.3600. W tym momencie sprzedający przycisnęli i para kwotuje się poniżej ostatniej konsolidacji a także od grudnia ubiegłego roku.


Dopóki jednak nie zakończy się sesja (17:00 czasu EST) nie możemy być pewni wybicia, choć dla niektórych osób 4-godzinne zamknięcie pod 1.3460 może być wystarczające. Bennett będzie rozważał tu re-test przed dalszym spadkiem.

Następny kluczowy poziom to 1.3300, istotne wsparcie z price action pomiędzy połową października a grudniem. Wydaje się, że utrata poziomu 1.3460 uruchomi przecenę o około 160 pipsów, warto być więc cierpliwym.

1.3460 opór, 1.3300 wsparcie

Należy pamiętać, że środa będzie bogata w wydarzenia makroekonomiczne, posiedzenie FOMC a także kilka wystąpień członków BOE. Dodatkowo w piątek głos zabierze Powell oraz Carney, warto więc śledzić kalendarz.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFCA ostrzega przed 10 niezarejestrowanymi brokerami
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 21.05.2018
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here