Naga MarketsPara USDJPY konsolidowała się w takim szerokim trójkącie, Bennett czekał na to wybicie. Na interwale H4 podczas sesji azjatyckiej doszło wreszcie do pokonania dolnej linii wsparcia. Rynek tylko na chwilę zdołał powrócić w rejon 112.30 po czym wykonał ponad 100-pipsowy ruch w dół.


Teraz cena waha się pomiędzy 112 a 110.85, pytanie który poziom zostanie trafiony jako pierwszy? Jeśli będzie to ten pierwszy to Justin zapewne poszuka okazji do przyłączenia się do niedźwiedzi, możliwy ruch powinien przynieść tu ponad 100 pipsów zysku. W przeciwnym wypadku, jeśli ruch podąży od razu do 110.85 trzeba będzie zaczekać na korektę.wybicie i retest

EURJPY

Kros z euro również wykonał ruch w dół i byki utraciły poziom 134.30 na środowym zamknięciu – to nie ulega wątpliwości. To wsparcie zamienia się w opór zgodnie z zasadą zmiany biegunów, ponadto stanowiło ono “top” między wrześniem a grudniem ub. roku. Tak bardzo czytelne horyzontalne poziomy są rzadko rysowane – twierdzi Bennett.

Czy zatem 134.40 wytrzyma od dołu?

Obecnie sytuacja jest niejasna, dopóki w cenie zamknięcia poziom 134.40 zostanie utrzymany tak długo popyt będzie wycofany, alternatywnie wyjście górą otworzy drogę do 136.60.

134.3 opór i 131.40 wsparcieJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here