Naga MarketsCADJPY

Na tej parze walutowej Bennett wskazywał dwa istotne miejsca, jedną z nich była linia trendu od dołka 2017 roku a druga to poziom horyzontalny 91.50. Istniała duża szansa, po sposobie w jaki para “przyciskała” opór, że oferty kupna wysychają.

Środowe zamknięcie poniżej 88,50 wydaje się znaczące i sprzedający powinni bronić teraz go jako oporu, co widać na dzisiejszej sesji. Jeśli dominacja niedźwiedzi zostanie podtrzymana możemy zobaczyć spadek poniżej 85,50 i dalej 83,50. Pomysł gry na spadki będzie aktualny tak długo dopóki cena zamknięcia znajduje się poniżej 88,60.

88,50 opór; 85,500 wsparcie

NZDJPY

Podobnie jak z EURJPY który był opisywany przez Bennetta, również dolar nowozelandzki ma dobrze zdefiniowane poziomy horyzontalne i właśnie jeden z nich został wyłamany dołem.

Chodzi o 80,15, na wykresie poniżej widać jak pełnił rolę wsparcia od 27 grudnia do 2 stycznia, po czym zaczął przyciągać oferty sprzedaży. Na czwartkowej sesji pomimo ruchu w kierunku 80,60, sprzedającym udało się odzyskać kontrolę i wymusić zamknięcie poniżej.

80,15 opór; 79,20 wsparcie

Scenariusz spadkowy pasuje bardziej w kontekście tych wszystkich innych krosów z jenem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTajemnice funduszy ETF – transmisja z #96 Trading Jam Session
Następny artykułKomentarz poranny BM ING – Korekta do pierwszego wsparcia
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here