Naga MarketsNa parze NZDUSD Justin Bennett uznał za kluczową linię trendu która formowała się od dołka z grudnia ubiegłego roku i służyła jako wsparcie między ostatnim piątkiem a poniedziałkiem dopóki nie doszło do przebicia.


Wyłamanie nie było zaskoczeniem, akcja cenowa miała wymowę podażową a poniedziałkowa próba odbicia nie zdołała utrzymać się powyżej oporu 0.7315, który był istotny z interwału tygodniowego.

Dzienne zamknięcie wypadło poniżej linii trendu a więc sygnał spadkowy jest potwierdzony, teraz sprzedawcy powinni bronić 0.7290 jako nowy opór. Następne wsparcie to lutowe minima na poziomie 0.7175.

Piątkowe odrzucenie, 0.7270 oporem; 0.7175 wsparcie

Mocne odejście w dół spowoduje odchylenie od średnich 10 i 20 EMA dlatego nie należy lekceważyć możliwości powrotu czy zniesienia przeciwnie do kierunku (mean reversion). Pokonanie na zamknięciu dnia 0.7175 otworzy drogę do 0,7055 i dalej 0.6965. Alternatywnie należy zweryfikować scenariusz przy powrocie ceny powyżej linii trendu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAustralijczycy oszukani na 1,3 mln USD w BTC i ETH
Następny artykułNorwegia rozważa ograniczenie dźwigni i zakaz opcji binarnych
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here