Naga MarketsDokładnie tydzień temu Justin Bennett wspominał o konsolidacji na GBP/CAD, która zaczęła formować kanał spadkowy na wykresach intraday. Akcja cenowa w przeciągu ostatnich 24 godzin potwierdziła jego podejrzenia. Cena rzeczywiście znajduje się w kanale podażowym na wykresie H4, który zaprezentowano poniżej.

Obecnej formacji nie można jednak oficjalnie określić byczą flagą – w celu potwierdzenia takiego układu niezbędne będzie zamknięcie powyżej oporu kanału. Jak na razie cena jest jednak dosyć daleka od realizacji wspomnianego scenariusza.

W związku z tym Justin Bennett zaleca przyglądanie się sytuacji i oczekiwanie na korzystniejszą pozycję kursu.

GBPCAD w kanale spadkowym H4
GBPCAD w kanale spadkowym H4

Dopóki cena porusza się nad dolnym ograniczeniem wspomnianego kanału regresji, Justin Bennett będzie cierpliwie obserwował zachowanie GBP/CAD czekając na wybicie górą i re-test, gwarantujący możliwość otwierania długich pozycji. Potencjalne poziomy docelowe znajdują się na wysokości 2.0970 oraz 2.1700.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPomysł na EUR/GBP w 2016 roku
Następny artykułSławni traderzy: dr Alexander Elder – rady
Analityk Business Intelligence portalu Finance Magnates - największego w branży serwisu B2B poświęconego FX oraz kryptowalutom. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z Forexem związany od 2012r. Autor artykułów dla czasopism branżowych oraz ogólnopolskich portali informacyjnych oraz raportów prezentujących kondycję światowego i lokalnego rynku instrumentów pochodnych w ramach kwartalnika Quarterly Industry Report wydawanego nieprzerwane od 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here