Naga MarketsPo stracie 330 pipsów od początku tygodnia, GBP/USD wspięło się ponownie na poziom BE i dodało kilka punktów zysku. W trakcie czwartkowej sesji notowania funta do dolara były w stanie pokonać poziom okolic 1.4400 na wykresie H4, gdzie schodzi się linia trendu oraz horyzontalny opór.

Odwiedź strefę Learn Comparic.pl i odbierz darmowe materiały szkoleniowe – ebooki, nagrania i strategie >>

Strefa pokrywa się z luką z 19 lutego, którą rynek wypełnił w zeszłym tygodniu. Okolica działa również jako wsparcie pomiędzy 8-11 lutego. Zanim jednak zajdziemy za daleko, Justin Bennett sugeruje zwrócenie uwagi na wykres dzienny, który dokładniej pokazuje gdzie cena może zmierzać w najbliższej przyszłości:

s
Jeżeli cena zamknie się w czwartek powyżej 1.44, byki będą próbowały ruszyć w kierunku 1.4670 – gdzie schodzi się szczyt lutowy z średnioterminową linią trendu.

Czwartkowa sesja jest dosyć mocno rozciągnięta, dlatego do końca dnia cena może jeszcze zawrócić. Gdyby jednak GBP/USD D1 zamknęła się nad wspomnianymi poziomami okolic 1.44, wtedy byki otrzymają kolejny poziom wsparcia przed ostatnimi 24 godzinami tradingu w tym tygodniu. Następny kluczowy opór wypada wtedy na poziomie 1.4670 – zbiega się tam linia trendu rysowana od szczytów z sierpnia 2015 oraz szczyt z lutego 2016.

Oczekując na zamknięcie czwartkowej świecy zapoznaj się również z analizą AUD/NZD, gdzie Justin Bennett oczekuje nawet 1300 pipsów zysku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here