Naga MarketsPara NZDUSD podobnie jak inne majorsy odczuły ostatnio siłę dolara amerykańskiego, mamy tu rajd na 340 pipsów rozpoczęty 13 kwietnia.


Doszło również do przełamania znaczącego wsparcia 0,7180, które służyło jako dolne ograniczenie konsolidacji rozpoczętej w lutym o zasięgu 260 pipsów. Zatem 23 kwietnia zakończył się trend boczny, kurs zszedł “półkę” niżej i dotarł do 0,7050. Ten poziom interesował Bennetta od jakiegoś czasu.

Można próbować kupić już teraz, jednak bezpieczniej będzie poczekać na re-test obszaru 0,7180 jako nowy opór. To czy istotnie uda się tam dotrzeć jest niejasne, z pewnością jednak jest to bardziej korzystniejsze – w taki sposób podchodzi do tego Justin.

NZDUSD

Również dobrze zdefiniowany jest poziom fibo 38,2% mierząc od szczytu 13 kwietnia do lokalnego dołka, to potwierdza znaczenie poziomu dla osób chcących shortować kiwi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBudimex – ponad 63 mln zł zysku w pierwszym kwartale
Następny artykułPKB Wielkiej Brytanii zdecydowanie gorsze od prognoz!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here