Naga MarketsOstatnio Bennett zastanawiał się nad retestem poziomu 149,40 na parze GBPJPY, jednak piątkowy ruch intraday powyżej może sugerować większe odbicie w górę przed kolejną “nogą” w dół.


Para testuje od dołu poprzednia linię trendu wzrostowego, pociągniętą od dołka z 2016 roku. Justin pisze, że wstrzyma się z decyzją krótkiej sprzedaży ponieważ opór może zostać chwilowo “przestrzelony” do około 150,75 zanim pojawi się mocniejsza presja ze strony sprzedających.

149,40 jako opór z możliwościa testu 150,75

Wspomniany poziom to 50% zniesienie ruchu od 2 lutego do marca, który również służył jako punkt zwrotny w marcu (pivot). Pomimo tego, Bennett pozostaje niedźwiedzio nastawiony dopóki, trzyma poziom oporu 149,90 podczas dziennego zamknięcia (17:00 czasu nowojorskiego). Kluczowe wsparcie to 147,90 a następnie 145,85 i dalej 144.00.

Podsumowując, do pozycji krótkiej musi utrzymać się poziom 149,40.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSA: Słaba sprzedaż detaliczna i PPI. AUD/USD na nowych maksimach
Następny artykułBinance Coin (BNB) rośnie o 25% po newsie o swoim własnym blockchainie
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here