Naga MarketsW weekendowym przeglądzie rynku, Justin Bennett zwracał uwagę na NZD/USD oraz poziomy 0.6920/30, które powinny przykuć uwagę inwestorów. Obszar reprezentuje bowiem wsparcie dawnego kanału spadkowego, który rysował się od październikowych dołków 0.7034.


Niedźwiedzie cały czas znajdują się w przewadze, kiwi osuwało się bowiem poniżej wsparcia kanału już 19 grudnia. Dopóki sprzedającym uda się utrzymać cenę poniżej 0.6930 na interwale dziennym, Justin Bennett będzie poszukiwał okazji sprzedażowych. Kolejne wsparcie widać na 0.6840.

Środowa świeca pin bar w połączeniu z wtorkowym inside barem tworzy ciekawe połączenie Price Action, które może sugerować to jak w przyszłości kształtowała będzie się cena. Docelowym poziomem jest tutaj wspomniane przed chwilą wsparcie, kolejny poziom to natomiast 0.6685.

Jeżeli jednak przed końcem nowego roku notowania powrócą nad 0.6903, wtedy okazja handlowa zostanie zanegowana. W trakcie ograniczonej rynkowej płynności, technika rynku może być zaburzona, w związku z tym warto zachować szczególną ostrożność.

NZD/USD D1 - #1 kluczowe techniczne wybicie, #2 formowanie się niedźwiedziego pin bara, #3 wsparcie
NZD/USD D1 – #1 kluczowe techniczne wybicie, #2 formowanie się niedźwiedziego pin bara, #3 wsparcie


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here