Naga MarketsOd przełamania linii wsparcia w końcówce września, na parze AUDUSD mogliśmy zaobserwować swobodny spadek kursu. Ruch w dół sięga już niemal 450 pipsów. Czy pojawiło się cokolwiek zapowiadającego zmianę nastawienia?


Do poprzedniego tygodnia para tworzyła coraz to niższe szczyty i dołki, jednak jeśli ostatni ruch w dół nie będzie kontynuowany, to poziom 0.7550 może stanowić mocny punkt odniesienia na bieżący tydzień. Price Action daje wskazówki, że może pojawić się pierwszy od kilku miesięcy wyższy dołek (ostatni okrąg na wykresie poniżej).

Choć technicznie nie można jeszcze tak powiedzieć, bowiem dopiero wypchnięcie cen powyżej szczyt 27. listopada potwierdzi przypuszczenia (0,7644), jest to bardzo ważne – twierdzi Bennett.

Próba utworzenia bazy?

Rozważanie pozycji długich w takim przypadku nastąpi dopiero po zamknięciu sesji ponad ww. poziomem cenowym. Tylko wtedy będzie można postawić tezę o powrocie byków. Oporów będzie można szukać na 0,7730 który służył za punkt równowagi w październiku i listopadzie oraz wyżej 0,7820 i 0,7955 (poziomy z czerwca).

Jeśli będzie to klin jak na wykresie poniżej to kupujący powinni bronić 0,7580 w tym tygodniu. Justin Bennett postawił znak zapytania w miejscu wsparcia, ponieważ w jego opinii nie jest to aż tak klarowny sygnał.

wsparcie 0.7580?


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSocial trading – czy warto?
Następny artykułWIG 20 pod kluczowym wsparciem
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here