Naga MarketsWe wczorajszej analizie NZD/USD informowaliśmy, że notowania kiwi znalazły się w ciekawym punkcie technicznym. Dzisiaj uwagę na tę samą strefę zwraca Justin Bennett – dodatkowo dzisiejszy nieudany test poziomu spowodował rozrysowanie dziennego pin bara. Zamknięcie sesji w takiej formie pozwoli poważniej rozważyć otwieranie krótkich pozycji.


Linia trendu w połączeniu z poziomem 0.7300 kolejny raz w tym miesiącu miesza szyki bykom, które chciałyby wypchać cenę zdecydowanie wyżej. Zachowanie notowań nie oznacza oczywiście, że poziom może wytrzymać – Justin Bennett nie odrzuca w tym przypadku potencjalnej szansy wzrostów i czeka jak ostatecznie zachowa się cena. Przypomina jednocześnie, że w analizie nie możemy brać pod uwagę niedomkniętych świec.

Jeżeli dzień rzeczywiście zamknie się pod oporem, wtedy pierwszy poziom wsparcia znajduje się na 0.7200. Kolejne można identyfikować na 0.7125, 0.7055 oraz 0.6970.

Osoby, które śledziły notowania kiwi na wykresach intraday mogły już wcześniej skorzystać z okazji do otwarcia pozycji kiedy o 10:00 byliśmy świadkami bardzo dynamicznego, fałszywego wybicia i rozrysowania górnego knota o zakresie prawie 30 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here