Naga MarketsAUD/NZD nadal porusza się na wysokości wieloletnich dołków, pomimo rozrysowania układu, który można traktować jako potężna formacja odwróconej głowy z ramionami (sprawdź oRGR z zasięgiem 1300 pipsów w poprzedniej analizie Bennetta) Struktura cały czas jest w grze, nie została jednak potwierdzona. Nie oznacza to oczywiście, że na parze nie można szukać innych okazji handlowych.

Poziom, na który Justin Bennett zwraca szczególną uwagę od ostatnich dwóch tygodni to linia trendu rozszerzająca się od dołków z października 2015. Poziom był testowany trzykrotnie i ponownie w tym tygodniu wspiera notowania.

Sprawdź pełny opis strategii J. Bennetta dostępny na Comparic.pl!

Tak długo, aż linia nie zostanie pokonana na wykresie dziennym, szanse na dojście do 1.0875 pozostają bardzo wysokie. Gdyby para zamknęła się nad tym poziomem, wtedy kolejne potencjalne cele znajdują się na wysokości 1.1065 oraz 1.1330.

AUD/NZD D1 – strzałki od góry: #1 opór, #2 wsparcie, #3 dołek prawego ramienia oRGR
AUD/NZD D1 – strzałki od góry: #1 opór, #2 wsparcie, #3 dołek prawego ramienia oRGR

Graj na umocnienie AUD/NZD i odbierz bonus depozytowy. Promocja wyłącznie do końca maja.

Justin Bennett sugeruje obserwowanie sytuacji i spokojne czekanie na bycze Price Action. Gdyby jednak sprzedającym udało się pokonać linię wsparcia, kolejny poziom podażowy to okolice 1.0500. Strefa pomagała w formowaniu lewego i prawego ramienia formacji oRGR wspomnianej na początku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here