CMC Markets
Para GBPJPY rośnie piątą sesję z rzędu, kupujący mocno naciskają na linię trendu którą Bennett wyrysował już w lutym. Chodzi o linię rozciągającą się od dołka z 2016 roku, która została przełamana a kurs wyszedł dołem, od tamtej pory służy jako opór.

Bennett kilkukrotnie dopasowywał linię, jednak kupujący są nieubłagani i niewielka krótka pozycja przy 151.00 została przez niego zamknięta na breakeven.

Z drugiej strony patrząc długoterminowo można rozpatrywać ostatnią siłę jak błogosławieństwo, można sprzedać po lepszych cenach, w końcu doszło tu do przełamania dwuletniego trendu wzrostowego.

linia trendu służy jako opór

Dopóki cena utrzymuje się poniżej 151,05 na zamknięciu dnia (wg czasu nowojorskiego), Bennett będzie zainteresowany pozycjami krótkimi, alternatywnie naruszenie tego poziomu skutkuje negacją scenariusza. Przy realizacji spadku można liczyć nawet na 147,90 oraz 145,85.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGBPCAD – niedźwiedzi pin bar kończący korektę?
Następny artykuł10 kwietnia – dzień, w którym Bitcoin staniał do zera
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here