Naga MarketsJustin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach oraz walutach. W ostatnim komentarzu autor wskazuje dalszy możliwy kierunek dla pary GBP/CAD, która zostaje pod dużym wpływem negocjacji ws. Brexitu.


– 10 września napisałem o tym, jak GBP/CAD zbliża się do konfluencji oporu na 1.7300. Było to przecięcie linii głowy i ramion, górne ograniczenie kanału spadkowego i kluczowy, psychologiczny poziom – wspomina Bennett.

Jednak krótko po tym poście para zaczęła się konsolidować między poziomami 1.6900, a 1.7180. W związku z czym para GBP/CAD nigdy nie osiągnęła obszaru 1.7300.

Autor zauważa również, że górne ograniczenie kanału było wystarczająco, aby wywołać spadek rzędu 600 pips, który rozpoczął się w ubiegły czwartek.

– Oczywiście nie miałem pojęcia, że ​​rynek będzie sprzedawany tak mocno, ale to tym lepiej dla tych, którzy sprzedali w pobliżu 1.7100 –wyjaśnia Justin Bennett.

W tej chwili dla Bennetta sprawa wygląda prosto. Sprzedający muszą zamknąć parę poniżej 1.6600 na interwale dziennym, aby kontynuować wyprzedaż.

– Jeśli zamkną parę poniżej 1.6600, otworzy to drogę do następnego kluczowego wsparcia na 1.6350. Spójrz na akcję ceny na dziennym interwale od lipca do października ubiegłego roku, aby zobaczyć, dlaczego wybrałem właśnie 1.6350 – dodaje autor.

Zobacz również: Jak wykorzystać stosunek ryzyka do zysku, by zwiększyć profity – Justin Bennett

Jednocześnie wskazuje poziom 1.6820 jako dobry do zajęcia pozycji krótkiej i podłączenie się pod bieżący impet ceny oraz przypomina o średnich EMA 10 i 20, które wciąż znajdują sie w pobliżu 1.6880.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here