Naga MarketsByki zaczynają wyglądać na zmęczone na EURUSD po ostatnim odrzuceniu poziomu 1.2040. Sprzedający zasygnalizowali swoje zamiary w piątek tworząc na wykresie spadkowy pinbar.


Na wczorajszej sesji pojawiła się presja ze strony kupujących przy poziomie 1.1875, obszar ten był testowany w sierpniu i na początku września. Dopóki kanał trendowy jest respektowany przez cenę należy oczekiwać wzrostów – twierdzi Bennett.

Wsparcie nadal działa, troszkę niżej znajduje się wznosząca linia kanału wzrostowego oraz wrześniowy dołek. Justin ma krótką pozycję na eurodolarze od zeszłotygodniowego szczytu 1.2040 i rozważa piramidowanie gdy sprzedający zdecydują się na atak 1.1830/50 (w cenach zamknięcia czyli 170:00 EST).

Akcja cenowa byków zaczyna słabnąć, tak jak i momentum, kluczowy pozostaje poziom 1.1875. W przypadku zamknięcia dnia poniżej może stać się faktem zejście do 1.1670 a gdy i ten poziom nie wytrzyma możemy zobaczyć 1.1490 oraz 1.1300 – twierdzi Bennett.

xx
Kanał wzrostowy, od góry: pinbar spadkowy 1.2040, od dołu: zamknięcie ponizej 1.1830/50 doprowadzi do zejścia w okolicę 1.1670


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWyniki sierpniowej inflacji CPI umacniają USD
Następny artykułAlcoa powrócic na szczyty z 2014 roku?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here