Naga MarketsPiątkowy wzrost na parze EURUSD okazuje się nowym wieloletnim szczytem na historycznej mapie wspólnej waluty. Aby znaleźć ostatnią cenę powyżej 1.2100 należy sięgnąć aż do grudnia 2014.


Jednak ten rajd w górę pokazuje nam także zgrupowanie oporu na 1.2150 jako poziom do obserwacji w tym tygodniu. Ostatnio Bennett przyglądał się EURUSD na początku stycznia, ten opór to przecięcie kanału wzrostowego poprowadzonego z listopadowego szczytuoraz rejon który służył jako pivot w maju i czerwcu 2010.

Oprócz tego 1.2150 to punkt gdzie jest zniesienie 50% aż od szczytu na prawie 1.4000 do dołka z 2017 roku na 1.0340.

Konfluencja oporu 1.2145; 1.2070 potencjalne wsparcie

To wszystko nie znaczy jeszcze, że para natychmiast będzie spadać a nawet to, że Justin jest zainteresowany sprzedażą. Panują teraz bezwzględnie byki a poza tym brak oznak słabości w price action. Należy bacznie przyglądać się również jaka będzie reakcja przy 1.2070, tam mogą pojawić się kupujący, niżej jest jeszcze 1.1930.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułXTB zaprasza na cykl spotkań online z ekspertami – dzisiaj o 19:00!
Następny artykułRząd Korei Południowej potwierdza: Nie będzie zakazu handlu kryptowalutami
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here