Naga MarketsOstatnio Justin Bennett zastanawiał się, czy rajd na EURUSD zakończy się gdzieś w okolicy 1.2325 gdzie znajduje się dołek z 2008 roku a więc pamiętnego kryzysu finansowego.


Środowe zamknięcie dnia wypadło zaledwie dwa pipsy poniżej tego kluczowego poziomu, sprzedającym nie tylko udało się zepchnąć ceny poniżej otwarcia ale również zbić ceny z powrotem do kanału wzrostowego który rozciąga się od dołka z listopada 2017.Teraz gdy odwrócenie stało się faktem, wszystkie oczy zwrócone w kierunku 1.2145 a następnie 1.2070, przy 1.1930 jest konfluencja dolnej wstęgi kanału oraz horyzontalny poziom wsparcia.

dołek 2008 roku; 1.2200 jest oporem a 1.2070 wsparciem

Bennett podejrzewa, że sprzedawcy będą chcieli ponownie zaatakować w okolicy 1.2200 aby potwierdzić ostatni odwrót. Mimo to, wydaje się że trend wzrostowy nie jest jeszcze zagrożony, lecz w którtkim terminie może być potęgowana słabość wspólnej waluty.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/USD, EUR/GBP, NZD/JPY
Następny artykułSzczyt G20: Francja i Niemcy chcą wspólnie regulować Bitcoina
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here