Naga Markets
Para EURUSD utworzyła nowe trzyletnie maksima przed ogłoszeniem czwartkowego komunikatu ECB i w tej chwili handlowana jest w okolicy 1.2400 a to oznacza przełamanie 1.2325 czyli ceny z dołka kryzysu w 2008 roku. Ten poziom spowodował ostatnio wyprzedaż 17 stycznia o czym wspominał Bennett.


Od tej pory 1.2325 powinien służyć jako wsparcie, niemniej jednak przed nami decyzja ECB która podniesie zmienność na wspólnej walucie w ciągu następnych 24-48 godzin.

Brak stabilności i niepewność powodują, że Justin Bennett stoi z boku i będzie przyglądał się price action po tym wydarzeniu. Jeśli akcja cenowa będzie „bullish” powinna pojawić się okazja do kupna, co dobrze koresponduje z przełamanym 1.2325.

1.2525 opór, 1.2325 wsparcie intraday

W przypadku realizacji scenariusza wzrostowego Bennett ma nadzieje zobaczyć poziom 1.2525, natomiast alternatywnie, w razie spadku poniżej 1.2325 kolejne kluczowe wsparcie jest przy 1.2160.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX – powrót pod 13,5 tys. pkt. przed EBC
Następny artykułNastroje wśród niemieckich przedsiębiorstw najlepsze w historii – IFO
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here