Naga MarketsPara EURNZD pozostaje w kanale wznoszącym z interwału dziennego, pomysł który rozważa Bennett to oczekiwanie na wybicie dołem co uruchomi potencjalną okazję do krótkiej sprzedaży.


Poziom 1.7100 pozostaje nienaruszony jak dotąd, ale sprzedawcy nie byli w stanie również zejść poniżej dołka ze stycznia. Istotny jednak pozostaje fakt jak zachowała się cena przy dojściu do dolnej krawędzi, a mianowicie natychmiastowe odbicie o blisko 140 pipsów. Mamy jednak kanał i przynajmniej teraz nie możemy nic zrobić – twierdzi Bennett.

Price Action polega na badaniu jak rynek reaguje na różne poziomy a nie na losowym kupowaniu i sprzedawaniu, należy przy tym zachować dyscyplinę zanim zaangażuje się kapitał do pracy.

Pierwszy niższy dołek od 12 miesięcy

Jak dotąd wiemy, że kanał jest ważny (cena go respektuje), w związku z tym wyłamanie w dół mogłoby doprowadzić do spadku nawet w okolicę 1.6140, po drodze jest jeszcze 1,6520 oraz 1,6363.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCAD i korelacja z WTI
Następny artykułDM BZWBK namawia do sprzedaży PZU
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here