Naga MarketsWe wcześniejszej analizie Justin Bennett komentował pozycję na EUR/AUD, która do tej pory pozwoliła zarobić ponad 600 pipsów. W kolejnej przygląda się sytuacji na innej parze z euro, a mianowicie EUR/JPY.

EUR/JPY cały czas porusza się pod 126.00 – zamknięcie poniżej miało miejsce w zeszłym miesiącu. Para jednak cały czas nie przetestowała nowego oporu. Może to sugerować, że ruch w kierunku wskazanego poziomu cały czas jest możliwy.

Do osiągnięcia 126.00 brakuje około 130 pipsów. Nie możemy zapominać, że w tym tygodniu czeka nas posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego (czwartek, 10 marca). Istnieje szansa, że technika i fundamenty będą ze sobą kolidować w sposób zapewniający ciekawe okazje handlowe.

EUR/JPY cały czas nie przetestowało okrągłego poziomu 126.00 po jego przebiciu w zeszłym tygodniu
EUR/JPY cały czas nie przetestowało okrągłego poziomu 126.00 po jego przebiciu w zeszłym tygodniu

Justin Bennett ostrzega jednak przed handlem na EUR w oczekiwaniu na czwartkowe posiedzenie. Zamiast tego będzie obserwował jak cena zareaguje na 126.00 po decyzji odnośnie stóp procentowych i wystąpieniu Mario Draghi’ego. Potencjalne podejście pod opór powinno zostać wykorzystane do zagrywania krótkich pozycji. Cel w takim przypadku to tegoroczne dołki na 122.00.

Wejściówki FxCuffs 2016 z okazji Dnia Kobiet od Comparic.pl – poznaj szczegóły!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here