Naga MarketsOstatnio Justin Bennett interesował się tą parą 9 sierpnia w kontekście poziomu 128.40, od tego czasu kurs utrzymuje się powyżej. Dziś ponownie przygląda się wykresom.


Justin Bennet zdecydował się pozostać z boku, dopóki sprzedający nie zdecydują się na zejście poniżej linii kanału, która teraz jest bliżej 127.40/60. Wykres długoterminowy pokazuje, jak ten kanał był istotny pomiędzy wrześniem 2016 a majem tego roku.

127.40/60 jako wsparcie

“Traderzy, którzy sprzedają wyłamania w dół są łapani w pułapkę. Cena znajduje się teraz 115 pipsów powyżej kanału, nie jestem już zainteresowany wybiciem 128.40. Nawet gdyby doszło do zamknięcia poniżej tego poziomu to zysk do nagrody wypada słabo”- dodaje.

Widząc, że poprzedni poziom oporu pełnił ważną rolę, to powrót poniżej oznaczałby, że popyt się wyczerpuje. Z drugiej strony Price Action wskazuje na retest 127,4/60, ponieważ były opór zamienia się teraz we wsparcie.

Poprzedni szczyt z grudnia 2016 i 128.40 jako wsparcie na teraz

Bennet ponownie zaznacza, że będzie bez pozycji, dopóki uczestnicy rynku nie zareagują na ten poziom. Jeśli nie będzie retestu, poczeka na kolejną okazję, jeśli zaś cena mocno spadnie to możemy zobaczyć 125.8 czyli majowe szczyty.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – EURNZD wybija górą z trójkąta
Następny artykułCredit Suisse z nowymi planami na EUR/JPY
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here