Naga MarketsPara EURJPY od wyborów w Stanach Zjednoczonych rośnie, największy wzrost przypadł jednak na kwiecień 2017 roku. Pomimo tego, wydaje się że kupujący powoli stają się coraz bardziej wyczerpani a pierwszą oznaką jest formujący się klin od sierpniowego dołka a druga sprawa to dokładność poziomów horyzontalnych.


Na pierwszy rzut oka widać bardzo dużo różnych linii horyzontalnych, po nałożeniu na wykres siatki Fiboncciego bardzo wiele z nich niemal dokładnie przylega do siebie (mierzenie od dołka 2017 do aktualnego szczytu z 2018 roku). Bennet twierdzi że jest prawdopodobne iż 136.60 to szczyt całego ruchu wzrostowego, choć jest jeszcze za mało informacji aby to potwierdzić.

Jak więc najlepiej wejść w trade ?

Należy zaczekać na dzienne zamknięcie poniżej 134.00 to powinno doprowadzić do osłabienia przynajmniej w kierunku 131.40 – twierdzi Justin. Alternatywnie wzrost powyżej 136.30 postawi pod znakiem zapytania całą idee a 137.50 definitywnie pozbawi niedźwiedzi argumentów. Na koniec przypomnienie, że w czwartek będzie decyzja ECB ws. stóp procentowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here