Naga MarketsNotowania EUR/CAD znalazły się na rozdrożu. Z jednej strony para walutowa od lutego prezentuje bycze tendencje, z drugiej sprzedający skłaniają się do re-testu długoterminowej linii trendu (LT).

Zamknięcie powyżej niej w kwietniu wywołało dynamiczny rajd w zakresie 600 pipsów – jednak w pare miesięcy podaż wyzerowała sporą część wspomnianych wzrostów naciskając obecnie na poziom 1.4670 kilka sesji z rzędu.

Poniżej „szerszy kontekst” prezentowany przez wykres W1:

EUR/CAD W1

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. . Zapoznaj się z ofertą.

W tym momencie LT cały czas pełni rolę poziomu wsparcia. Brak wyraźniejszych sygnałów zakupowych lub zamknięcia poniżej sprawi, że traderzy mogą jedynie obserwować rozwój sytuacji czekając na wyraźniejsze wskazówki techniczne.

Jeżeli świeca D1 zamknie się pod 1.4670, wtedy mogą pojawić się okazje sprzedażowe i możliwość re-testu 1.4470 (domknięcie luki z końca kwietnia. Alternatywnie, byczy pin bar nad LT zaoferuje okazje do otwierania długich pozycji. Poziom oporu identyfikowany jest na 1.4965.

EUR/CAD D1 – #1 linia trendu od dołków z grudnia 2015, #2 byczy pin bar, #3 wsparcie 1.4670, #4 opór 1.4965

Justin Bennett ma zamiar obserwować rozwój sytuacji i otwierać pozycje w zależności od tego, która strona rynku osiągnie przewagę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here