Naga MarketsPara EURCAD stała się ostatnio bardzo spokojna, po wyłamaniu 1.544 w końcówce czerwca, kros z euro nie ruszył się znacząco. Range w ostatnich 19 sesjach to około 125 pipsów ograniczonym od góry 1.5440 a od dołu 1.5315.


Jeśli jednak usuniemy poziome linie to ujrzymy rozwijający się od 4 lipca wzór. Ten krótkoterminowy kanał wznoszący zaczyna się po agresywnej 300-pipsowej wyprzedaży i może być rozpatrywany jako flaga. Te kilkanaście dni konsolidacji można uznać jako przystanek przed kolejną falą w dół – twierdzi Bennett.

Czy należy już dziś sprzedać EURCAD?

Prawdopodobnie nie, jednak zejście poniżej 1.5313 będzie uzasadniać tezę na spadki kursu euro. Justin doda tu zapewne short do swojej pozycji zbudowanej 22 czerwca po re0teście kanału przy 1.5580.

W scenariuszu spadkowym kolejne wsparcie byłoby umiejscowione na 1.5150 a następnie okrągłe 1.500. Alternatywnie po pokonaniu w górę 1.5480 uwaga Bennetta zwróci się w kierunku szczytów na poziomie 1.5580.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHandlujesz na EOS? RoboForex chwali się nową ofertą
Następny artykułAnaliza dla początkujących: NZDCAD – wybicie z trójkąta szansą na kontynuacje trendu?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here