Naga MarketsNa parze EURCAD Bennett wspominał o dwóch kanałach, jeden z interwału H4, który dał zarobić ponad 400 pipsów oraz drugi z interwału dziennego, znacznie szerszy w którym kurs waha się obecnie.


Kanał rozciąga się od pierwszej połowy ubiegłego roku i był odpowiedzialny za kilka znaczących ruchów > 1000 pipsów. Mimo, że EURCAD zaliczył ostatnio spory spadek, to cena wciąż utrzymuje się powyżej 300 pips nad dolnym ograniczeniem.

W ostatni poniedziałek, można było obserwować napływ zleceń sprzedaży kiedy cena próbowała podskoczyć powyżej 1,5510 dlatego pomysł na rozegranie shortów jest to dla Bennetta dosyć prosty. Powrót do 1,5690 da taką okazję do sprzedaży z celem 1,5510 a może nawet 1,5370.

Otwartą pozostaje kwestia dolnego ograniczenia (wsparci) dla szerokiego kanału, ale to temat na najbliższe tygodnie a może i miesiące.

AUDNZD

Pierwsze co rzuca się w oczy na tej parze to linia trendu od dołka z 2015 roku, która już kilkukrotnie była w “akcji”, w ubiegłym roku, latem spowodowała ponad 900 pipsowy ruch w górę. Obecnie ponownie się tam znajdujemy.

Para lubi przebywać w konsolidacji, jeśli jednak przydarzy się wybicie to jest ono zazwyczaj mocne. Na niższym interwale może pojawić się wybicie z klina – twierdzi Bennett co wspiera pogląd na wzrosty.

Potrzeba jednak, czekać na ruch w górę z zamknięciem dla powyżej 1.0590 wtedy cena skieruje się prawdopodobnie do 1.0660 a następnie do 1.08 i ten ostatni to cel dla Justina. W przeciwnym wypadku utrata całej, trzyletniej linii trendu zaneguje wzrostowy scenariusz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTwórcy Final Fantasy III wymyślili BTC…28 lat temu
Następny artykułGBPJPY – wybicie z Inside Bara – PA+MACD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here