Naga MarketsWygląda na to, że EURAUD nie będzie czekał do przyszłego roku i już teraz sprzedający biorą sprawy w swoje ręce, a może to tylko pułapka płynności? Faktem jest jednak, że środowe wyłamanie w dół potwierdza aktywację struktury klina.


Ten potencjalny “pattern” rysowania szczytu był już analizowany przez Justina kiedy byliśmy świadkami próby odbicia od dolnej “bandy”, znalazł się tam także horyzontalny poziom 1.5325 służący za punkt osi w końcówce października.

Bennett podejrzewa teraz, że sprzedawcy zaatakują w okolicy 1.5325 jako nowy opór, pojawiająca się tam formacja price action da okazję do wejścia short. Niżej (1.5230) z kolei można uznać za bastion byków które już wielokrotnie broniły go w czerwcowo październikowym ruchu.

Poprzednie wsparcie klin; 1.5320 opór i 1.50 wsparcie

Jednak tak długo jak 1.5325 od dołu trzyma, należy spoglądać raczej w dół a przełamanie 1.5230 otworzy drogę na 1.5070 i niżej 1.4800. Alternatywnie wyjście powyżej 1.5260 zaneguje niedźwiedzi sygnał.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading Ichimoku – podsumowanie roku – przyrost konta +42%
Następny artykułHaitong Bank wycenia akcje właściciela Biedronki na 16,90 EUR
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here