Naga MarketsW ostatniej ze swoich analiz Justin Bennett rekomendował shorty na GBP/CAD. Dzisiaj natomiast skupia się na krótkich pozycjach EUR/AUD.

Po przełamaniu linii trendu 17 lutego i re-teście od drugiej strony 18 i 19 lutego, EUR/AUD ponownie napotyka na silniejszą presję niedźwiedzi, tym razem pod horyzontalnym poziomem. Mowa tutaj o 1.5340, który ma duże znaczenie dla notowań praktycznie od 2000 roku.

Chociaż wczorajsza świeca nie jest książkowym przykładem spadkowego pin baru, to z całą pewnością pokazuje niedźwiedzią negację poziomu oporu. W miejscu tym warto szukać więc silniejszych sygnałów pozwalających na otwieranie shortów. Justin Bennett rekomenduje celowanie w 1.50, gdzie lokalizuje kolejne istotne wsparcie (zasięg około 330 pipsów).

Wypróbuj strategię Justina Bennetta na rachunku w XM, gdzie otrzymasz 30 USD bez wpłacania własnego depozytu!

ss
Po pokonaniu linii trendu na wykresie dziennym, cena rozrysowała dwa pin bar odrzucające ją od spodu (opór wzmacniały średnie ruchome). Doprowadziło to do osunięcia poniżej poziomu wsparcia, obecnie oporu, który w trakcie środowej sesji był intensywnie testowane – ostatecznie jednak cena zamykała się poniżej. Justin Bennett rekomenduje otwieranie shortów w kierunku poziomu 1.50.

Zamknięcie poniżej tego poziomu otworzy drogę w kierunku linii trendu rysującej się od dołków z kwietnia 2015 (w tym momencie poziom wypada na wysokości 1.4700).

Sprawdź również tygodniowe spojrzenie na rynki Justina Bennetta, w którym omawia kilka par walutowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here