Naga MarketsJustin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach oraz walutach. W ostatnią niedzielę autor wspominał o parze EUR/AUD, gdy 7 września doszło do wybicia górnego ograniczenia kanału wzrostowego. Na chwilę obecną cena powróciła do kanału, a prawie 200 pips niżej występują silna konfluencja.


Oto co napisał Bennett w niedzielę:

– Para niedawno przebiła górne ograniczenie rosnącego kanału. Jak wynika z mojego doświadczenia szanse na to, że kupujący będą w stanie utrzymać ten break-up są niskie. Nie oznacza to, że para EUR/AUD wróci od razu do kanału, ale należy pozostać czujnym.

Justin zauważa, iż ostatnie dwie sesje zniosły cały ruch wzrostowy z poprzedniego tygodnia. Sprzedający wykazują się silną determinacją, więc testowanie oporu w okolicach 1.6230 wydaje się przy obecnej sytuacji mało prawdopodobne.

Jednocześnie przebity wczoraj poziom 1.6140 może dać okazję do wejścia dla sprzedających tę parę walutową. Bennett znany ze swojego przykuwania uwagi do dziennych zamknięć podkreśla, iż po wczorajszym zamknięciu poziom 1.6140 stał się istotnym oporem. Z drugiej strony pojawił się silny układ konfluencji przy wsparciu 1.5860, gdzie przebiega również dolna linia kanału wzrostowego.

Zobacz również: Justin Bennett: RGR na EUR/USD?

Należy pamiętać, że wykresy Justina Bennetta mają ustawiony czas panujący w Nowym Jorku (EST).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPolacy zakochali się w Revolut. Fintech zyskuje coraz większą popularność
Następny artykułPrognoza cen akcji Catena Media oraz ostatnie przejęcia
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here