Naga MarketsJustin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach oraz walutach. W ostatnią niedzielę autor wspominał o parze EUR/AUD, gdy 7 września doszło do wybicia górnego ograniczenia kanału wzrostowego. Na chwilę obecną cena powróciła do kanału, a prawie 200 pips niżej występują silna konfluencja.


Oto co napisał Bennett w niedzielę:

– Para niedawno przebiła górne ograniczenie rosnącego kanału. Jak wynika z mojego doświadczenia szanse na to, że kupujący będą w stanie utrzymać ten break-up są niskie. Nie oznacza to, że para EUR/AUD wróci od razu do kanału, ale należy pozostać czujnym.

Justin zauważa, iż ostatnie dwie sesje zniosły cały ruch wzrostowy z poprzedniego tygodnia. Sprzedający wykazują się silną determinacją, więc testowanie oporu w okolicach 1.6230 wydaje się przy obecnej sytuacji mało prawdopodobne.

Jednocześnie przebity wczoraj poziom 1.6140 może dać okazję do wejścia dla sprzedających tę parę walutową. Bennett znany ze swojego przykuwania uwagi do dziennych zamknięć podkreśla, iż po wczorajszym zamknięciu poziom 1.6140 stał się istotnym oporem. Z drugiej strony pojawił się silny układ konfluencji przy wsparciu 1.5860, gdzie przebiega również dolna linia kanału wzrostowego.

Zobacz również: Justin Bennett: RGR na EUR/USD?

Należy pamiętać, że wykresy Justina Bennetta mają ustawiony czas panujący w Nowym Jorku (EST).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here