Naga MarketsPara walutowa AUDJPY od marca porusza się w prawie 400 pipsowej konsolidacji. Justin Bennett zauważa, iż zasięg tej konsolidacji po jej wybiciu powinien dać cel o tej samej wielkości. Dolna banda konsolidacji mieści się na poziomie 80,60, a górna 84,50, a więc daje to 390 pipsów zasięgu, który liczony od dolnego zakresu daje cel 76,60, a nieco wyżej, bo na 76,85 wypada dołek, który został utworzony w listopadzie 2016 roku podczas wyborów w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz również: Justin Bennett Price Action: Tygodniowe spojrzenie na rynki 13 – 17 sierpnia

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerem codziennych analiz jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

W opinii Bennetta do potwierdzenia wybicia tejże konsolidacji potrzebne będzie dzienne zamknięcie poniżej poziomu 80,60. Uważa, że dopóki kupujący utrzymują się przy poziomie 80,60 struktura konsolidacji nie jest naruszona. Poniżej poziomu 80,60 istotnym wsparciem jest również 78,90, a następnie wcześniej wspominany poziom 76,85. Obecnie cena znajduje się o ponad 100 pips od średnich MA 10 i 20, a wg. autora ta odległość może się jeszcze zwiększyć.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoznajcie fernando6391 – tradera, którego zagrania skopiowaliśmy
Następny artykułFacebook jednak nie buduje własnej kryptowaluty?
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here