Naga MarketsPo rozrysowaniu grudniowych maksimów po wygranej Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, CAD/JPY osuwał się o 840 pipsów. W ostatnich dniach notowania ponownie testowały górne ograniczenie średnioterminowego kanału, co może zapewnić okazje sprzedażowe.

Justin Bennett liczy na spadki pary walutowej w kierunku 80.55. Jeżeli podażowej stronie rynku uda się pokonać strefę 81.50/60 na wykresie H4 może pojawić się szansa zejścia w kierunku wspomnianego poziomu lub do 80.20.

Obecnie popularny amerykański trader obserwuje sytuację z boku czekając na pojawienie się możliwości wejścia w rynek. Z decyzją wstrzyma się jednak do poznania wyników wyborów prezydenckich, które zaplanowane są na 7 maja:

CAD/JPY H4 – opór na wysokości 82.00 i linia trendu wewnątrz kanału spadkowego. Cel na wysokości 80.55

Warto jednocześnie zauważyć, że na wykresie dziennym uformowały się dwa pin bary (drugi jeszcze niedomknięty) pod poziomem 82.00 (odrzuconym na H4) oraz minimami marcowymi 82.22. Re-test dołków z pierwszej połowy kwietnia od dołu może być potwierdzeniem chęci poważniejszej aktywności ze strony podażowej części rynku:

CAD/JPY D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here