Naga MarketsPara AUDUSD zakończyła wtorkową sesję dobrze powyżej krytycznego poziomu 0,7715, który był istotny z punktu widzenia price action od lutego 2015 roku.


Odkąd zakończył się ponad 600 pipsowy rajd w górę 26 stycznia, dolar australijski utworzył strukturę przypominającą spadający klin. Justin Bennett dodał tę parę do listy obserwowanych i oczekuje na wybicie poziomu 0,7760/70.

Aktualnie para pokonała już czwartkowe maksima i kieruje się do 0,7870 a następnie 0,7970, jeśli wystąpi re-test będzie to dogodne miejsce do zajęcia pozycji długich w kierunku trendu.

Z drugiej strony, możemy zobaczyć jeszcze zejście do minimów na 0,7640 zanim na dobre rozpocznie się trend wzrostowy, wszak obecne poziomy sięgają kilku lat wstecz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURCHF najwyżej od 2015 roku. Co dalej?
Następny artykułGoogle Play blokuje opcje binarne
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here