CMC Markets

Para AUDUSD zakończyła wtorkową sesję dobrze powyżej krytycznego poziomu 0,7715, który był istotny z punktu widzenia price action od lutego 2015 roku.


Odkąd zakończył się ponad 600 pipsowy rajd w górę 26 stycznia, dolar australijski utworzył strukturę przypominającą spadający klin. Justin Bennett dodał tę parę do listy obserwowanych i oczekuje na wybicie poziomu 0,7760/70.

Aktualnie para pokonała już czwartkowe maksima i kieruje się do 0,7870 a następnie 0,7970, jeśli wystąpi re-test będzie to dogodne miejsce do zajęcia pozycji długich w kierunku trendu.

Z drugiej strony, możemy zobaczyć jeszcze zejście do minimów na 0,7640 zanim na dobre rozpocznie się trend wzrostowy, wszak obecne poziomy sięgają kilku lat wstecz.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEURCHF najwyżej od 2015 roku. Co dalej?
Następny artykułGoogle Play blokuje opcje binarne
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych (także biorąc udział w IPO) przez kontrakty terminowe (FW20, FDX, FCE) kończąc na rynku walutowym, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here