Naga MarketsJustin Bennett w swoich analizach, któryś raz z rzędu zwraca uwagę na notowania AUD/USD. Za pierwszym razem skupiał się na wzrostowej fladze sugerującej, że kwartalny rajd zaczyna się kończyć. Następnie czytaliśmy o fałszywym wybiciu nad 0.7800, które miało miejsce 19 kwietnia i pozwalało wierzyć w silniejszy ruch w przeciwnym kierunku.

Jesteśmy na początku maja i para od ostatniej analizy straciła 300 pipsów i porusza się poniżej strefy wsparcia 0.7550. Wczorajsze dzienne zamknięcie poniżej otwiera drzwi w kierunku kolejnego wsparcia rozrysowanego na 0.7380.

Zdaniem Justina Bennetta 0.7380 nie przepuści niedźwiedzi bez walki, istnieje jednak szansa, że notowania dojdą nawet do 0.7260. Poziom reprezentuje lutowe szczyty i odgrywał kluczową rolę w lipcu i sierpniu 2015r.

Sprawdź alternatywne podejście do AUD/USD prezentowane przez Marcina Wenusa, który liczy na longi.

Poniższy wykres został przygotowany wczoraj zanim cena zamknęła się pod 0.7550 na wykresie dziennym. Zgodnie z analizą Justina Bennetta umożliwia nam to jednak otwieranie shortów celujących w szczyty październikowo-grudniowe 0.7380:

AUDUSD D1 (wykres z 3 maja):
AUDUSD D1 (wykres z 3 maja). Strzałki w kolejności od góry 1 – fałzzywe wybicie, 2 – nowy opór, 3 – wsparcie

Dowiedz się więcej o strategii Justina Bennetta – sprawdź jego dedykowaną stronę na Comparic.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here