Naga MarketsAUD/USD to para, której inwestorzy i analitycy poświęcają w trakcie środowej sesji naprawdę sporo uwagi. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż w ostatnich dniach popularny Australijczyk notuje jedną z najdynamiczniejszych aprecjacji od wielu miesięcy. Dodatkowo w nocy z 19 na 20 lipca pojawią się istotne dane z lokalnego rynku pracy, które mogą wywołać dodatkową zmienność na parze.

Swoim spojrzeniem na notowania AUD/USD podzielił się również Justin Bennett. Amerykański trader identyfikuje tutaj wzrosty, wielomiesięczny kanał, którego górne ograniczenie jest ponownie testowane. Obecną strefę oporu w okolicach 0.79350 wspiera również horyzontalna linia pokrywająca się z maksimami z kwietnia 2016:AUD/USD D1

Jakie scenariusze warto rozpatrzyć w tym miejscu? Przed publikacją danych dotyczących australijskiego zatrudnienia ciężko o jakiekolwiek dokładniejsze prognozy. Jedno jest jednak pewne – zamknięcie świecy dziennej nad obecnym oporem oznacza szansę ruchu w kierunku kolejnego kluczowego oporu na 0.8060.

Natomiast utrzymanie pod i pojawienie się potencjalnego sygnału sprzedażowego umożliwi ruch powrotny w kierunku 0.7830, a następnie 0.7740. Warto zwrócić uwagę, że cena bardzo silnie oddaliła się od średniej ruchomej – istnieje więc szansa, że będzie próbowała ją przetestować.

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

Prognozy przed danymi, które pojawią się o 03:30 naszego czasu nie prezentują się zbyt pozytywnie. Konsensus wskazuje na wzrost stopy bezrobocia do 5,6% oraz niższy przyrost zatrudnionych netto (o 15 tysięcy w porównaniu do 42 tysięcy z maja). Takie rezultaty powinny wpłynąć na AUD raczej negatywnie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here