Naga MarketsPo pokonaniu pod koniec listopada poziomu 83.70, AUD/JPY przesuwa się w liczącej ponad 300 pipsów konsolidacji. Po trzecim re-teście oporu w zeszły piątek para wydaje się być gotowa do ponownego zejścia w okolice istotnego poziomu wsparcia.


Akcja cenowa z wykresy H4 pokazuje, że notowaniom udało się pokonać grudniową linię trendu – od obecnych poziomów cenowych do wsparcia 83.70 brakuje około 170 pipsów, jest to więc szansa na spory zarobek. Chcąc jednak zapewnić sobie korzystny stosunek zysku do ryzyka warto poczekać na re-test linii trendu od spodu i dopiero wtedy podejmować decyzje sprzedażowe.

Zejście poniżej 83.70 pozwoliłoby teoretycznie liczyć na kolejne 330 pipsów (mierzony zassie wybitej konsolidacji). Zdaniem Justina Bennetta sygnał z wykresu H4 może być wystarczający, biorąc jednak pod uwagę ostatnią zmienność rynków sugeruje uwzględnienie również notowań D1.

AUD/JPY H4 – #1 techniczne wybicie, #2 oczekiwanie na niedźwiedzie PA w okolicach linii trendu, #3 wsparcie, w które celujemy


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here