Naga MarketsAUD/JPY w przeciągu ostatnich kilkunastu godzin testował strefę oporu na 88.60/80. Bennett wspominał o tym poziomie w weekendowej analizie zaznaczając, że może przyciągnąć uwagę sprzedających.


Podobnie jak inne walory w okresie wakacyjnym, AUD/JPY nie spieszy się, aby wykonać silniejsze ruchy. Patrząc jednak na wykres H4 widzimy poziom, który może zaoferować dodatkową okazję wejścia w pozycję w przeciągu kolejnych sesji.

Mowa tutaj o krótkoterminowej linii trendu rysowanej od połowy lipca, na którą cena napiera już trzeci raz z rzędu. Zamknięcie pod 87.90 pozwoli otworzyć drogę w kierunku docelowego poziomu wsparcia 85.80. Będzie to okazja dla tych osób, którym nie udało się otworzyć pozycji po re-teście wybitego kanału wzrostowego:

AUD/JPY H4 – #1 linia trendu rysowana od dołków z 22 czerwca, #2 re-test nowego oporu, #3 zamknięcie pod 87.90 otwiera drogę do 85.80, #4 zaznaczony poziom wsparcia

W trakcie europejskiego poranka widzimy, że nad LT rozrysował się szereg kolejnych świec z długimi dolnymi knotami, wyraźnie odrzucającymi jak na razie próbę wybicia strefy, pokrywającej się z minimami z przełomu lipca i sierpnia:

AUD/JPY H4 – aktualizacja


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here