Naga MarketsOstatnio zastanawialiśmy się, jak rozwinie się sytuacja na parze NZDJPY, podobnie jak AUDJPY, po wyjściu z range w ostatnim tygodniu powyżej 87.80. Piątkowa sesja przetestowała ten obszar ponownie z pozytywnym skutkiem.


Kupujący odrzucili cenę na wsparciu a sprzedający zareagowali od góry przy 89.35. Jest to równocześnie tegoroczne maksimum i być może rozpoczęła się gra pod podwójny szczyt – twierdzi Bennett.

Niezależnie od tego co się stanie, nie mamy wystarczająco dużo informacji aby zareagować, jedyne co nam pozostaje to czekać. Justin sugeruje pozostanie z boku, dopóki nie wyklaruje się jasna formacja cenowa price action.

W przypadku uformowania się podwójnego szczytu, możemy zobaczyć 85.80 jako cel, jednak wcześniejszym sygnałem będzie zejście w cenach zamknięcia poniżej 87.80. Może okazać się, że sprzedający przejęli kontrolę i możemy zobaczyć wspomniany poziom 85.80.

xx
Wsparcie 87.80, opór 89.35

Alternatywnie, zamknięcie powyżej 89.35 sugeruje utworzenie kolejnego impulsu w górę, aż do listopadowych szczytów 2015 roku – 90.70, wktóry wcześniej służył jako wsparcie w marcu i kwietniu tego samego roku. Jedna szczególna rzecz przykuła uwagę Justina, mianowicie, cel dla formacji podwójnego szczytu wypada niemal idealnie na dołku bieżącego roku (81.50).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRaport walutowy Noble Markets, 19 września
Następny artykułJaponia największym rynkiem kryptowalut. Traderzy uciekają z Chin
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here