Naga MarketsJustin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach oraz walutach.  W najnowszym artykule autor wskazuje kluczowe poziomy wraz z możliwymi scenariuszami dla pary walutowej AUD/USD.


Bennett przypomina, iż tydzień temu zauważył na parze AUD/USD próbę wybicia z klina zniżkującego przy poziomie 0.7100. Jednak przebicie dolnej bandy okazało się fałszywe, a cena z impetem powróciła do klina zamykając się 12 września powyżej istotnego oporu 0.7150.

Autor zwraca uwagę na kluczowy opór 0.7300, który stanowi silną zaporę dla kupujących na tym rynku.

– Istnieje duża szansa, że ​​kupujący powrócą do obszaru wsparcia 0.7230 przed utworzeniem codziennego zamknięcia powyżej oporu 0.7300. Z drugiej strony para może zamknąć się powyżej tego oporu bez uprzedniej korekty. Jeśli tak, to będzie to również okazja, aby cena przetestowała kolejny poziom oporu w okolicach 0.7460 – napisał Bennett.

Zobacz również:  Jak wykorzystać stosunek ryzyka do zysku, by zwiększyć profity – Justin Bennett

Justin wspomina również o możliwym scenariuszu spadkowym. Przebicie poziomu 0.7230 otworzy drogę do 0.7150, co zakwestionowałoby panujący optymizm wśród kupujących tę parę walutową.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here