Naga MarketsPopularny amerykański trader specjalizujący się w technice Price Action, Justin Bennett, opublikował na swoim blogu dwie nowe analizy dotyczące notowań EUR/USD oraz AUD/JPY. Z ich treścią (oraz zaktualizowanymi wykresami) można zapoznać się poniżej:

EUR/USD w kierunku 1.1100

Notowania Eurodolara rozgościły się chwilowo nad 1.1250 i wiele wskazywało, że cena może ruszyć w górę. Niezdecydowanie popytu doprowadziło jednak do poważniejszego ataku podaży i silnego przełamania nowego wsparcia. Zdaniem Bennetta w tym momencie celem spadków jest poziom 1.1100, który zablokował cenę w listopadzie 2016, wywołując silną deprecjację. Pełnił istotną rolę również w połowie maja:

EUR/USD D1

Gdy cena dojdzie do 1.1100 będziemy rozważać kolejne scenariusze. Albo korekcyjne odbicie albo zejście pod i dalszą deprecjację.

AUD/JPY powraca nad długoterminową linię trendu

W trakcie czerwcowego tradingu cena AUD/JPY spadła poniżej linii trendu rysowanej od dołków z 2016 roku. Wiele wskazuje jednak na to, że było to zaledwie fałszywe wybicie i strefa wsparcia w okolicach 81.50-81.90 pozwoliła na odbicie notowań i powrót ponad LT. Zamknięcie świecy D1 nad otworzy drogę do szczytów majowych 84.50:

AUD/JPY D1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here