Naga Markets

Jujubee S.A.: Dziś startuje premiera gry wyścigowej FLASHOUT 3 na PC i Steam Deck22 września 2022 – Notowany na NewConnect polski producent gier Jujubee S.A., wydaje dziś wyścigi FLASHOUT 3. Tytuł zadebiutuje dziś na platformach PC oraz Steam Deck oferując również wsparcie technologii VR i symulatorów ruchu! Wersja na konsole jeszcze w tym roku.

Jujubee S.A. wydaje dziś grę FLASHOUT 3

Najbardziej wybuchowe i kompleksowe antygrawitacyjne wyścigi FLASHOUT 3 od polskiego studia Jujubee zadebiutują na platformach Steam, GOG (Windows, Mac OS, Linux) oraz Steam Deck (Steam OS) jeszcze dzisiaj! Gra będzie również dostępna na konsolach, na których tytuł ma się pojawić jeszcze w tym roku. W grze odbiorcy znajdą nie tylko ultra-szybkie statki, ale także cały szereg broni i ulepszeń, które pozwolą im osiągać przewagę w walce na zróżnicowanych trasach, jak również liczne tryby rozgrywki – w tym kampanię składającą się z aż 10 turniejów!Same wyścigi również będą zróżnicowane i dostarczać ogromu emocji, wystarczy wspomnieć, że prócz standardowych zawodów, gracze znajdą tu także tryby destrukcji, eliminacji czy próby czasowe. A wszystko to okraszone doskonałą muzyką elektroniczną stworzoną przez popularnych artystów demoscenowych, w tym Adama “Scorpika” Skorupę.

Co niezmiernie istotne, FLASHOUT 3 wspiera również technologię VR oraz symulatory ruchu. Tytuł będzie także dystrybuowany w ramach abonamentowej licencji komercyjnej, dzięki której będzie mógł być dostępny m.in. w salonach gier. Gra zadebiutuje w cenie 19,99 USD/19,99 EUR.

FLASHOUT 3 zmierza na PC i wszystkie popularne konsole (Nintendo Switch, PlayStation 4/5, Xbox One, Series X|S). Gra ukaże się na wspomnianych platformach w tym roku. Premiera wersji PC została ustalona na 22 września 2022 roku. Na PC gra będzie wspierać technologię VR i symulatory ruchu.


Redakcja poleca również:

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here