Naga MarketsJujubee S.A. publikuje najnowszy oficjalny zwiastun zapowiadający pierwszą w historii grę przygodowo-dokumentalną KURSK, a także ujawnia moment ogłoszenia premiery. Stanie się to przy okazji czerwcowego Pixel Heaven – kultowego już festiwalu dla graczy i fanów retro. Na imprezie studio będzie promować swoje dotychczasowe produkcje, zaś w jej drugim dniu poprowadzi panel na którym zaprezentuje fragmenty z rozgrywki oraz ogłosi oficjalną datę premiery długo oczekiwanego Kurska. To jednak nie koniec zaplanowanych w związku z tym wydarzeniem niespodzianek.

W dniu dzisiejszym Jujubee opublikowało nowy zwiastun zapowiadający grę KURSK, której budżet wyniesie około 2 milionów złotych. Co warte podkreślenia został on wyrenderowany w czasie rzeczywistym bezpośrednio w silniku gry i nie był dodatkowo edytowany. Tym samym prezentuje on aktualny poziom jakościowy produkcji, a warto przy tym odnotować, że cały zespół odpowiedzialny za ten historyczny tytuł będzie nanosił dalsze szlify aż do dnia oficjalnej premiery.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jujubee od dłuższego czasu podkreśla chęć wyjścia tematycznego poza hermetyczny świat gier wideo. Studio chce poruszać poważne, często kontrowersyjne tematy, inspirować i zachęcać do pogłębiania wiedzy o otaczającym nas świecie. Tym samym spółka inauguruje nową podkategorię swoich produktów, które będą odtąd oznaczane sloganem GAMES BEYOND™. Będą się one charakteryzować dużym naciskiem na opowiadaną historię, nietuzinkową rozgrywką i doborem dojrzałej tematyki. Pierwszą grą mieszczącą się w ramach tej kategorii będzie KURSK, kolejną zaś zapowiedziany jakiś czas temu projekt Konklawe.

“Uważamy, że nadszedł czas opowiadania prawdziwych historii. W dobie, kiedy rywalizujemy o wolny czas odbiorców z całą branżą rozrywkową, a zatem również z serialami czy filmami oraz kiedy ludzie coraz mniej chętnie sięgają po literaturę faktu, na twórcach gier ciąży dodatkowa odpowiedzialność. Owszem, gry są coraz bardziej rozbudowane, oferują niesamowite wrażenia audiowizualne, pozwalają nam zatracić się w wirtualnym świecie, ale rzadko kiedy są rozwijające. Dlatego właśnie chcemy wykraczać tematycznie poza hermetyczny świat gier wideo i zachęcać odbiorców do pogłębiania ich wiedzy o historii czy aktualnym świecie. Jesteśmy przekonani, że KURSK będzie niezwykle atrakcyjnym tytułem dla każdego kto poszukuje ambitnej i dojrzałej rozgrywki” – powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee.

Wykres dzienny pokazuje, że spółka rośnie w ostatnim czasie, a po przełamaniu linii trendu spadkowego, aktywność popytu wzrosła. Obserwujemy podwyższony wolumen podczas impulsów wzrostowych. Obecnie kurs próbuje wybić poziom poprzedniego wierzchołka. Dynamika wskazuje spore szanse na wybicie. Kolejne cele znajdują się w rejonie 20 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here